Loading...

info@slevolovec.cz | (+420) 608 001 366

0
Loading
Košík je prázdný

Kategorie

Kategorie

Doprava a platba

Kdo mi balíček bude doručovat?  

Zvolili jsme několik variant, ze kterých si můžete vybrat. Vyberte tedy tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Česká pošta je klasika, ale můžete vybrat i DPD kurýra. A když se rozšoupnete a nakoupíte za více než 1500 korun, zaplatíme poštovné za Vás.

 

Česká pošta – balík do ruky                

Česká pošta nabízí službu balík do ruky, což znamená, že Vám zásilku doručí až domů. Předem Vás kontaktují o plánovaném čase doručení, takže máte čas vrátit se třeba z procházky včas. Obvykle doručuje pošta do 1 až 2 pracovních dní.

Kolik to bude stát?                                  

Cena při platbě předem 99 Kč.

Cena při zaslání na dobírku 129 Kč.

 

Kurýr DPD           

Kurýři se opravdu činí a doručují již do druhého pracovního dne od odeslání zásilky. Až se k Vám budou blížit zavolají nebo napíší SMS, takže budete vědět, kdy balíček čekat.

Důležité je hlavně pečlivě vyplnit kontaktní údaje, ať se Vám doručovatelé dovolají a dozvoní se na správné místo. Pokud zásilku nikdo z nějakého záhadného důvodu přesto nepřevezme, bude doručena zpět k nám.

Kolik to bude stát?

Cena při platbě předem 79 Kč.

Cena při zaslání na dobírku 109 Kč.

 

Jak mohu zaplatit? 

DOBÍRKA – Jestli máte peníze zašité v matraci, klidně zaplaťte pošťákovi, kurýrovi v hotovosti. Při vyplňování volte platbu dobírkou.

BANKOVNÍM PŘEVODEM - Po odeslání objednávky Vám na email přijdou platební údaje. Podle nich provedete příkaz a jakmile obdržíme platbu, je objednávka vyřízena.